Haberler

Alemlerin Rabbine sonsuz hamd-ü senâlar olsun.
Alemlerin Rabbine sonsuz hamd-ü senâlar olsun.
Bismillahirrahmanirrahim. Alemlerin Rabbine sonsuz hamd-ü senâlar olsun. Peygamber (s.a.v.) Efendimizin , ailesinin, ashabının, zevcelerinin, evlatlarının, ona tabi olanların, ehl-i beytin, annelerinin ve babasının üzerine , dünya ve ahirette olan bütün şeylerin adedince salât ve selâmların en güzeli olsun. Bir kez daha kutlu doğuma Habibullah’ın doğumunun seneyi devriyesine bizleri ulaştırdığı için Rabbime hamd ve sena ediyorum. Rabbim iki cihanda da bizlerden mağfiretini, rahmetini, nime
Ne yazık ki, Hiç değişmiyorsun MISIR, zindanların yine, Yusuf'larla dolu..
Ne yazık ki, Hiç değişmiyorsun MISIR, zindanların yine, Yusuf'larla dolu..
529 Kardeşimiz Asılıyor… Zulme karşı direnişin, darbeye boyun eğmemenin, seçilmiş meşru hükümetine dualarla, sloganlarla destek vermenin bedeli idam kararı oldu Mısır'da. Sadece 'Allah' dedikleri için yapılan adaletsizliğe ahlaksızlığa dur dedikleri için 529 kardeşimiz asılıyor.
Teşekkürler BURSA. DURMAK YOK YOLA DEVAM.
Teşekkürler BURSA. DURMAK YOK YOLA DEVAM.
Aziz Milletimiz bütün kirli operasyonlara karşı sandıkta 30 MART Operasyonunu gerçekleştirerek, bir kez daha iradesine sahip çıkmış ve yönetime el koymuştur. Bir kez daha görülmüştür ki,30 Mart’ta sandıkta demokrasi ve milli irade kazanmıştır. Böylelikle dünyanın birçok yerinden zaferimiz için ellerini semaya açan kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Aylardır bizler için gece gündüz ellerini semaya kaldıran, desteklerini esirgemeyen aziz milletimize çok teşekkür ediyorum.
5 Nisan Avukatlar Günü
5 Nisan Avukatlar Günü
Her şeyin temelinde adalet esastır. Toplumların daha huzurlu, güvenli ve müreffeh bir yapı içerisinde olabilmeleri için öncelikle adaletin tesis edilmesi gerekmektedir. Adaletin tesis edilebilmesinde ise savunma hakkı önemli bir yer tutmaktadır.